Startande spelare:   84     Registered herrar/damer:   89%/11%
Totalt antal starter: 210 Antal spelade starter: 210
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Turboresultat serie 6

<< Tillbaka              Skriv ut

  Namn Klubb   Serie 6   Hcp/ser   Redan
i final
  Till
final
 
1. Ludwig Ingerskog Bodens BS   298   0   Ja      
2. Andreas Lindgren Bodens BS   287   11       Ja  
3. Mats Andersson Bodens BS   269   12          
4. Patrik Skogqvist BF Krypton   267   8          
5. Örjan Jonsson Vilhelmina IK   264   29   Ja      
6. Ulf Pettersson Bodens BS   263   16   Ja      
7. Tommy Petersén BK Ripan   262   4   Ja      
8. Staffan Bergdahl Bodens BS   260   17   Ja      
9. Magnus Lidberg Umeå IK BF   259   15   Ja      
10. Axel Simonsson Bodens BS   259   17   Ja      
11. Johannes Granström Bodens BS   258   6   Ja      
12. Filip Wilhelmsson BK Kaskad   257   0   Ja      
13. Robert Hagbard Vilhelmina IK   257   30   Ja      
14. Niklas Wiklund BK Ripan   255   14   Ja      
15. Johan Bergman Bodens BS   254   18   Ja      
16. Olli-Pekka Pajari Finland   253   6   Ja      
17. Ann-Sofi Strand BF Krypton   250   26   Ja      
18. Caroline Johansson Pite BF   249   30          
19. Emil Holmberg Bodens BS   248   2   Ja      
20. Ove Sundén BF Krypton   245   21          
21. Peter Lundberg Bodens BS   244   14          
22. Daniel Tserni BK Loet   243   17   Ja      
23. Daniel Rönnbäck Bodens BS   242   11   Ja      
24. Henrik Simonsson Bodens BS   238   17   Ja      
25. Martin Lindqvist Domsjö IF BK   233   23          
26. Andreas Jonsson Vilhelmina IK   232   30          
27. Helena Carlsson Umeå IK BF   231   22   Ja      
28. Martin Helgesson Piteå BK   230   30   Ja      
29. Tommy Andersson BF Krypton   229   26   Ja      
30. Peder Jacobsson IFK Umeå   228   6          
31. Richard Spante Jonsta BK   227   29          
32. Stig Larsson Bodens BS   225   25   Ja      
33. Viktor Söderlund Domsjö IF BK   225   20   Ja      
34. Jonne Käsmä Finland   224   9   Ja      
35. Jan Rönnbäck Bodens BS   224   18   Ja      
36. Sara Almqvist BK Prana   222   17          
37. Anders Jonsson Domsjö IF BK   221   28          
38. Kim Lindström Bodens BS   220   17   Ja      
39. Jesper Johansson Piteå BK   218   30   Ja      
40. Tony Lindquist Domsjö IF BK   217   24          
41. Janne Norrblom BK Ripan   217   21          
42. Carl Wikhede Piteå BK   217   18          
43. Bo Riström BF Krypton   216   15          
44. Anders Johansson Piteå BK   216   28          
45. Gina Herigstad Larsen Norge   215   30          
46. Peter Wiklund BK Ripan   211   21   Ja      
47. Jan Öman BF Krypton   211   27          
48. Jens Wärnberg BF Krypton   211   30   Ja      
49. Roger Engman BK Loet   211   24          
50. Lars Karlsson Bodens BS   210   12          
51. Mikael Svensson BF Krypton   209   30          
52. Viktoria Sandlund IFK Umeå   208   30          
53. Joakim Löfstedt Vilhelmina IK   206   24          
54. Per Sundqvist Bodens BS   206   7   Ja      
55. Henrik Ekblom Umeå IK BF   206   19          
56. Kent-Ove Andersson Boden-Cometen   205   30          
57. Aleksander Larsen Norge   205   11   Ja      
58. Jan Sjökvist Boden-Cometen   204   25   Ja      
59. Rickard Ekman BF Krypton   202   18   Ja      
60. Janne Nyman Skellefteå IF   202   29          
61. Ingvar Carlsson Boden-Cometen   199   23          
62. Hans Bergman Bodens BS   199   24   Ja      
63. Stefan Nilsson Luleå BF   199   30          
64. Joakim Sandqvist Vilhelmina IK   199   30          
65. Markus Satta Finland   199   30          
66. Patrik Nylander Domsjö IF BK   198   23          
67. Marcus Ekman Boden-Cometen   197   30          
68. Lars-Erik Spett BK Ripan   196   30          
69. Bo-Erik Nilsson Bodens BS   194   25   Ja      
70. Ante Fahlén Vilhelmina IK   193   16          
71. Mattias Jonsson Jonsta BK   189   9          
72. Louise Löfgren Piteå BK   188   30          
73. Erik Rönnbäck Bodens BS   185   26          
74. Sebastian Landin Olsson BK Loet   185   30          
75. Sofia Hultstedt Bodens BS   185   30          
76. Magnus Fagerqvist BK Loet   180   14          
77. Sebastian Gabrielsson Piteå BK   180   26          
78. Jonatan Nilsson BK Loet   180   30          
79. Ann-Cathrine Karlsson BF Krypton   179   30          
80. Arto Kuusela BK Loet   177   17          
81. Rolf Norling Boden-Cometen   177   30          
82. Roger Jonsson Skellefteå IF   172   16          
83. Peter Berglund Boden-Cometen   146   30          
84. Markku Vuorela Finland   116   30          
Bookmark and Share