Startande spelare:   84     Registered herrar/damer:   89%/11%
Totalt antal starter: 210 Antal spelade starter: 210
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Turboresultat serie 5

<< Tillbaka              Skriv ut

  Namn Klubb   Serie 5   Hcp/ser   Redan
i final
  Till
final
 
1. Jesper Johansson Piteå BK   300   30   Ja      
2. Helena Carlsson Umeå IK BF   280   22       Ja  
3. Magnus Lidberg Umeå IK BF   279   15   Ja      
4. Johan Bergman Bodens BS   271   18   Ja      
5. Filip Wilhelmsson BK Kaskad   268   0   Ja      
6. Staffan Bergdahl Bodens BS   264   17   Ja      
7. Patrik Skogqvist BF Krypton   262   8          
8. Tommy Andersson BF Krypton   256   26   Ja      
9. Olli-Pekka Pajari Finland   255   6   Ja      
10. Gina Herigstad Larsen Norge   255   30          
11. Tony Lindquist Domsjö IF BK   249   24          
12. Peter Wiklund BK Ripan   249   21   Ja      
13. Patrik Nylander Domsjö IF BK   249   23          
14. Magnus Fagerqvist BK Loet   248   14          
15. Roger Jonsson Skellefteå IF   247   16          
16. Peter Lundberg Bodens BS   246   14          
17. Ann-Sofi Strand BF Krypton   245   26   Ja      
18. Mats Andersson Bodens BS   244   12          
19. Kent-Ove Andersson Boden-Cometen   243   30          
20. Robert Hagbard Vilhelmina IK   243   30   Ja      
21. Erik Rönnbäck Bodens BS   242   26          
22. Per Sundqvist Bodens BS   241   7   Ja      
23. Peder Jacobsson IFK Umeå   240   6          
24. Aleksander Larsen Norge   239   11   Ja      
25. Stig Larsson Bodens BS   239   25   Ja      
26. Ulf Pettersson Bodens BS   239   16   Ja      
27. Bo Riström BF Krypton   239   15          
28. Hans Bergman Bodens BS   238   24   Ja      
29. Ingvar Carlsson Boden-Cometen   238   23          
30. Örjan Jonsson Vilhelmina IK   237   29   Ja      
31. Tommy Petersén BK Ripan   237   4   Ja      
32. Joakim Löfstedt Vilhelmina IK   235   24          
33. Ludwig Ingerskog Bodens BS   234   0   Ja      
34. Caroline Johansson Pite BF   234   30          
35. Kim Lindström Bodens BS   232   17   Ja      
36. Jonne Käsmä Finland   229   9   Ja      
37. Axel Simonsson Bodens BS   228   17   Ja      
38. Daniel Rönnbäck Bodens BS   226   11   Ja      
39. Jens Wärnberg BF Krypton   226   30   Ja      
40. Anders Jonsson Domsjö IF BK   225   28          
41. Bo-Erik Nilsson Bodens BS   223   25   Ja      
42. Andreas Jonsson Vilhelmina IK   220   30          
43. Emil Holmberg Bodens BS   219   2   Ja      
44. Rickard Ekman BF Krypton   219   18   Ja      
45. Jan Rönnbäck Bodens BS   219   18   Ja      
46. Lars-Erik Spett BK Ripan   218   30          
47. Martin Lindqvist Domsjö IF BK   217   23          
48. Lars Karlsson Bodens BS   217   12          
49. Sebastian Gabrielsson Piteå BK   216   26          
50. Ante Fahlén Vilhelmina IK   216   16          
51. Daniel Tserni BK Loet   211   17   Ja      
52. Jan Öman BF Krypton   210   27          
53. Stefan Nilsson Luleå BF   210   30          
54. Niklas Wiklund BK Ripan   208   14   Ja      
55. Martin Helgesson Piteå BK   208   30   Ja      
56. Ove Sundén BF Krypton   207   21          
57. Viktor Söderlund Domsjö IF BK   204   20   Ja      
58. Anders Johansson Piteå BK   203   28          
59. Sebastian Landin Olsson BK Loet   202   30          
60. Marcus Ekman Boden-Cometen   201   30          
61. Viktoria Sandlund IFK Umeå   201   30          
62. Janne Norrblom BK Ripan   198   21          
63. Henrik Simonsson Bodens BS   198   17   Ja      
64. Carl Wikhede Piteå BK   198   18          
65. Jan Sjökvist Boden-Cometen   195   25   Ja      
66. Ann-Cathrine Karlsson BF Krypton   192   30          
67. Sara Almqvist BK Prana   189   17          
68. Louise Löfgren Piteå BK   189   30          
69. Johannes Granström Bodens BS   188   6   Ja      
70. Richard Spante Jonsta BK   188   29          
71. Joakim Sandqvist Vilhelmina IK   185   30          
72. Sofia Hultstedt Bodens BS   185   30          
73. Mattias Jonsson Jonsta BK   185   9          
74. Henrik Ekblom Umeå IK BF   182   19          
75. Mikael Svensson BF Krypton   181   30          
76. Jonatan Nilsson BK Loet   181   30          
77. Markus Satta Finland   180   30          
78. Arto Kuusela BK Loet   180   17          
79. Roger Engman BK Loet   179   24          
80. Rolf Norling Boden-Cometen   175   30          
81. Andreas Lindgren Bodens BS   172   11          
82. Janne Nyman Skellefteå IF   165   29          
83. Peter Berglund Boden-Cometen   159   30          
84. Markku Vuorela Finland   149   30          
Bookmark and Share