Startande spelare:   84     Registered herrar/damer:   89%/11%
Totalt antal starter: 210 Antal spelade starter: 210
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Boden Open 2020

Arrangeras av:     Strajk Alley Bowling
Telefon: 0921-16070
E-mail: info@strajkalley.se
Hemsida: www.strajkalley.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Aleksander Larsen Norge Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Anders Johansson Piteå BK Torsdagen den 12 mars 19:30
Anders Jonsson Domsjö IF BK Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Andreas Jonsson Vilhelmina IK Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Andreas Lindgren Bodens BS Torsdagen den 12 mars 19:30
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Ann-Cathrine Karlsson BF Krypton Fredagen den 13 mars 18:00
Ann-Sofi Strand BF Krypton Lördagen den 7 mars 12:00
Söndagen den 8 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Ante Fahlén Vilhelmina IK Lördagen den 14 mars 15:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Arto Kuusela BK Loet Lördagen den 7 mars 12:00
Axel Simonsson Bodens BS Lördagen den 7 mars 12:00
Fredagen den 13 mars 18:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Bo Riström BF Krypton Söndagen den 8 mars 12:00
Bo-Erik Nilsson Bodens BS Fredagen den 13 mars 18:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Carl Wikhede Piteå BK Torsdagen den 12 mars 19:30
Caroline Johansson Pite BF Söndagen den 8 mars 12:00
Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Daniel Rönnbäck Bodens BS Lördagen den 7 mars 12:00
Söndagen den 8 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Matchspel Söndagen den 15 mars 14:00
Daniel Tserni BK Loet Lördagen den 7 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Emil Holmberg Bodens BS Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Erik Rönnbäck Bodens BS Torsdagen den 12 mars 19:30
Filip Wilhelmsson BK Kaskad Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Gina Larsen Norge Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Hans Bergman Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Helena Carlsson Bodens BS Lördagen den 7 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Fredagen den 13 mars 18:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Henrik Ekblom Umeå IK BF Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Henrik Simonsson Bodens BS Lördagen den 7 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Ingvar Carlsson Boden-Cometen Torsdagen den 12 mars 19:30
Jan Rönnbäck Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Lördagen den 14 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Jan Sjökvist Boden-Cometen Lördagen den 7 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Jan Öman BF Krypton Torsdagen den 12 mars 19:30
Lördagen den 14 mars 15:00
Janne Norrblom BK Fjällräven Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Janne Nyman Skellefteå IF Lördagen den 7 mars 12:00
Jens Wärnberg BF Krypton Torsdagen den 12 mars 19:30
Fredagen den 13 mars 18:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Matchspel Söndagen den 15 mars 14:00
Stegfinal 1 Söndagen den 15 mars 17:00
Stegfinal 2 Söndagen den 15 mars 17:30
Stegfinal 3 Söndagen den 15 mars 18:00
Jesper Johansson Piteå BK Söndagen den 8 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Matchspel Söndagen den 15 mars 14:00
Stegfinal 3 Söndagen den 15 mars 18:00
Joakim Löfstedt Vilhelmina IK Lördagen den 14 mars 15:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Joakim Sandqvist Vilhelmina IK Fredagen den 13 mars 18:00
Johan Bergman Bodens BS Lördagen den 7 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Matchspel Söndagen den 15 mars 14:00
Johannes Granström Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Jonatan Nilsson BK Loet Lördagen den 7 mars 12:00
Jonne Käsmä Finland Lördagen den 14 mars 15:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Kent-Ove Andersson Boden-Cometen Torsdagen den 12 mars 19:30
Kim Lindström Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Fredagen den 13 mars 18:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Lars Karlsson Bodens BS Torsdagen den 12 mars 19:30
Lars-Erik Spett BK Fjällräven Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Louise Löfgren Piteå BK Fredagen den 13 mars 18:00
Ludwig Ingerskog Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Magnus Fagerqvist BK Loet Lördagen den 7 mars 12:00
Magnus Lidberg Umeå IK BF Söndagen den 8 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Marcus Ekman BK Loet Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Markku Vuorela Finland Söndagen den 8 mars 12:00
Markus Satta Finland Söndagen den 8 mars 12:00
Martin Helgesson Piteå BK Lördagen den 7 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Martin Lindqvist Domsjö IF BK Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Mats Andersson Bodens BS Lördagen den 7 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Mattias Jonsson Umeå IK BF Söndagen den 8 mars 12:00
Mikael Svensson BF Krypton Torsdagen den 12 mars 19:30
Niklas Wiklund BK Fjällräven Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Olli-Pekka Pajari Bodens BS Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Ove Sundén BF Krypton Lördagen den 7 mars 12:00
Patrik Nylander Domsjö IF BK Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Patrik Skogqvist BF Krypton Lördagen den 7 mars 12:00
Söndagen den 8 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Peder Jacobsson IFK Umeå Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Per Sundqvist Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Peter Berglund Boden-Cometen Lördagen den 7 mars 12:00
Peter Lundberg Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Lördagen den 14 mars 15:00
Peter Wiklund BK Fjällräven Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Matchspel Söndagen den 15 mars 14:00
Stegfinal 2 Söndagen den 15 mars 17:30
Richard Spante Jonsta BK Söndagen den 8 mars 12:00
Rickard Ekman BF Krypton Söndagen den 8 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Robert Hagbard Vilhelmina IK Lördagen den 14 mars 15:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Matchspel Söndagen den 15 mars 14:00
Roger Engman BK Loet Lördagen den 7 mars 12:00
Roger Jonsson Skellefteå IF Lördagen den 7 mars 12:00
Rolf Norling Boden-Cometen Lördagen den 7 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Sara Almqvist BK Prana Lördagen den 7 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Sebastian Gabrielsson Piteå BK Fredagen den 13 mars 18:00
Sebastian Landin Olsson BK Loet Lördagen den 7 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Sofia Hultstedt Bodens BS Torsdagen den 12 mars 19:30
Staffan Bergdahl Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Fredagen den 13 mars 18:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Matchspel Söndagen den 15 mars 14:00
Stefan Nilsson Boden-Cometen Lördagen den 14 mars 12:00
Stig Larsson Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Tommy Andersson BF Krypton Lördagen den 7 mars 12:00
Söndagen den 8 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Tommy Petersén BK Fjällräven Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Matchspel Söndagen den 15 mars 14:00
Stegfinal 1 Söndagen den 15 mars 17:00
Tony Lindquist Domsjö IF BK Fredagen den 13 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 15:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Ulf Pettersson Bodens BS Söndagen den 8 mars 12:00
Fredagen den 13 mars 18:00
Kvartsfinal Söndagen den 15 mars 08:00
Viktor Söderlund Domsjö IF BK Lördagen den 14 mars 12:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00
Viktoria Sandlund IFK Umeå Lördagen den 14 mars 12:00
Lördagen den 14 mars 18:00
Örjan Jonsson Vilhelmina IK Fredagen den 13 mars 18:00
Semifinal Söndagen den 15 mars 11:00

TOTALT: 84 SPELARE
Bookmark and Share