Startande spelare:   84     Registered herrar/damer:   89%/11%
Totalt antal starter: 210 Antal spelade starter: 210
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

2 Bästa scratch

<< Tillbaka              Skriv ut

  Namn Klubb   Resultat   Redan
i final
  Till
final
 
1. Ludwig Ingerskog Bodens BS   1496   Ja      
2. Emil Holmberg Bodens BS   1461   Ja      
3. Filip Wilhelmsson BK Kaskad   1382   Ja      
4. Johannes Granström Bodens BS   1378   Ja      
5. Daniel Tserni BK Loet   1343   Ja      
6. Tommy Petersén BK Ripan   1335       Ja  
7. Olli-Pekka Pajari Finland   1328       Ja  
8. Kim Lindström Bodens BS   1326   Ja      
9. Per Sundqvist Bodens BS   1323   Ja      
10. Aleksander Larsen Norge   1320   Ja      
11. Viktor Söderlund Domsjö IF BK   1306   Ja      
12. Peter Wiklund BK Ripan   1301   Ja      
13. Staffan Bergdahl Bodens BS   1296   Ja      
14. Henrik Simonsson Bodens BS   1296   Ja      
15. Niklas Wiklund BK Ripan   1290   Ja      
16. Hans Bergman Bodens BS   1285   Ja      
17. Jan Rönnbäck Bodens BS   1280   Ja      
18. Örjan Jonsson Vilhelmina IK   1279   Ja      
19. Jonne Käsmä Finland   1277          
20. Rickard Ekman BF Krypton   1273   Ja      
21. Jens Wärnberg BF Krypton   1269   Ja      
22. Ulf Pettersson Bodens BS   1269          
23. Axel Simonsson Bodens BS   1263   Ja      
24. Johan Bergman Bodens BS   1258   Ja      
25. Tommy Andersson BF Krypton   1238   Ja      
26. Daniel Rönnbäck Bodens BS   1238          
27. Peder Jacobsson IFK Umeå   1231          
28. Bo-Erik Nilsson Bodens BS   1228   Ja      
29. Robert Hagbard Vilhelmina IK   1226   Ja      
30. Patrik Skogqvist BF Krypton   1224          
31. Magnus Lidberg Umeå IK BF   1223          
32. Stig Larsson Bodens BS   1223   Ja      
33. Sara Almqvist BK Prana   1218          
34. Janne Norrblom BK Ripan   1213          
35. Peter Lundberg Bodens BS   1205          
36. Jan Öman BF Krypton   1193          
37. Roger Jonsson Skellefteå IF   1193          
38. Lars Karlsson Bodens BS   1189          
39. Mats Andersson Bodens BS   1184          
40. Carl Wikhede Piteå BK   1183          
41. Andreas Lindgren Bodens BS   1174          
42. Ann-Sofi Strand BF Krypton   1168          
43. Helena Carlsson Umeå IK BF   1168          
44. Martin Lindqvist Domsjö IF BK   1162          
45. Tony Lindquist Domsjö IF BK   1161          
46. Jesper Johansson Piteå BK   1159          
47. Ove Sundén BF Krypton   1153          
48. Bo Riström BF Krypton   1149          
49. Patrik Nylander Domsjö IF BK   1148          
50. Caroline Johansson Pite BF   1147          
51. Joakim Löfstedt Vilhelmina IK   1144          
52. Henrik Ekblom Umeå IK BF   1136          
53. Ingvar Carlsson Boden-Cometen   1135          
54. Ante Fahlén Vilhelmina IK   1124          
55. Martin Helgesson Piteå BK   1122          
56. Anders Jonsson Domsjö IF BK   1119          
57. Richard Spante Jonsta BK   1114          
58. Jan Sjökvist Boden-Cometen   1105          
59. Rolf Norling Boden-Cometen   1103          
60. Sofia Hultstedt Bodens BS   1103          
61. Roger Engman BK Loet   1089          
62. Magnus Fagerqvist BK Loet   1087          
63. Mattias Jonsson Jonsta BK   1084          
64. Kent-Ove Andersson Boden-Cometen   1083          
65. Louise Löfgren Piteå BK   1060          
66. Stefan Nilsson Luleå BF   1049          
67. Lars-Erik Spett BK Ripan   1049          
68. Sebastian Gabrielsson Piteå BK   1049          
69. Mikael Svensson BF Krypton   1047          
70. Anders Johansson Piteå BK   1018          
71. Arto Kuusela BK Loet   1015          
72. Janne Nyman Skellefteå IF   1008          
73. Gina Herigstad Larsen Norge   995          
74. Joakim Sandqvist Vilhelmina IK   990          
75. Andreas Jonsson Vilhelmina IK   987          
76. Sebastian Landin Olsson BK Loet   979          
77. Erik Rönnbäck Bodens BS   974          
78. Markus Satta Finland   961          
79. Viktoria Sandlund IFK Umeå   951          
80. Marcus Ekman Boden-Cometen   948          
81. Ann-Cathrine Karlsson BF Krypton   932          
82. Markku Vuorela Finland   917          
83. Jonatan Nilsson BK Loet   896          
84. Peter Berglund Boden-Cometen   872          
Bookmark and Share