Startande spelare:   84     Registered herrar/damer:   89%/11%
Totalt antal starter: 210 Antal spelade starter: 210
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

2 Bästa early bird

<< Tillbaka              Skriv ut

  Namn Klubb   Resultat   Hcp/ser   Redan
i final
  Till
final
 
1. Kim Lindström Bodens BS   1422   17   Ja      
2. Johannes Granström Bodens BS   1414   6   Ja      
3. Henrik Simonsson Bodens BS   1398   17   Ja      
4. Rickard Ekman BF Krypton   1381   18   Ja      
5. Stig Larsson Bodens BS   1373   25   Ja      
6. Ulf Pettersson Bodens BS   1365   16   Ja      
7. Johan Bergman Bodens BS   1350   18   Ja      
8. Staffan Bergdahl Bodens BS   1339   17   Ja      
9. Ann-Sofi Strand BF Krypton   1324   26       Ja  
10. Jan Rönnbäck Bodens BS   1321   18   Ja      
11. Magnus Lidberg Umeå IK BF   1313   15       Ja  
12. Axel Simonsson Bodens BS   1303   17   Ja      
13. Martin Helgesson Piteå BK   1302   30          
14. Daniel Rönnbäck Bodens BS   1297   11          
15. Roger Jonsson Skellefteå IF   1289   16          
16. Richard Spante Jonsta BK   1288   29          
17. Jesper Johansson Piteå BK   1285   30   Ja      
18. Rolf Norling Boden-Cometen   1283   30          
19. Ove Sundén BF Krypton   1279   21          
20. Patrik Skogqvist BF Krypton   1272   8          
21. Jan Sjökvist Boden-Cometen   1255   25          
22. Daniel Tserni BK Loet   1241   17   Ja      
23. Mats Andersson Bodens BS   1240   12          
24. Bo Riström BF Krypton   1239   15          
25. Caroline Johansson Pite BF   1237   30          
26. Helena Carlsson Umeå IK BF   1235   22          
27. Tommy Andersson BF Krypton   1234   26   Ja      
28. Roger Engman BK Loet   1233   24          
29. Hans Bergman Bodens BS   1223   24   Ja      
30. Peter Lundberg Bodens BS   1219   14          
31. Ludwig Ingerskog Bodens BS   1214   0   Ja      
32. Per Sundqvist Bodens BS   1207   7   Ja      
33. Janne Nyman Skellefteå IF   1182   29          
34. Magnus Fagerqvist BK Loet   1171   14          
35. Sebastian Landin Olsson BK Loet   1159   30          
36. Markus Satta Finland   1141   30          
37. Mattias Jonsson Jonsta BK   1138   9          
38. Sara Almqvist BK Prana   1120   17          
39. Arto Kuusela BK Loet   1117   17          
40. Markku Vuorela Finland   1097   30          
41. Jonatan Nilsson BK Loet   1076   30          
42. Peter Berglund Boden-Cometen   1052   30          
Bookmark and Share